Používané materiály


Strešné krytiny

Našim zákazníkom dodávame a montujeme strešné krytiny všetkých druhov – pálené a betónové krytiny, plechové krytiny, ako aj asfaltové šindle. Všetky krytiny sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Okrem „tradičných“ strešných krytín pracujeme aj s najmodernejšími systémami, ako sú napr. plechové click panely a pod. Na základe želaní našich zákazníkov im najčastejšie dodávame krytiny od známych výrobcov, ako sú napr. Tondach, Bramac, Mediterran, Satjam, Regamet, Lindab, Blachotrapez, Rannila a pod. Nie je však pre nás žiaden problém zabezpečiť v prípade potreby aj krytinu od iného výrobcu.

Plechové strešné krytiny sú vyrobené z plechov od renomovaných svetových výrobcov:

Strešné okná a doplnky

Čoraz náročnejšie požiadavky modernej bytovej architektúry v oblasti podkrovného bývania si vyžadujú rôzne riešenia pri realizácii strešných systémov so zabudovanými strešnými oknami. Naša firma dodáva a montuje strešné okná od viacerých výrobcov, ktoré sa líšia napríklad podľa spôsobu otvárania (kyvné, výklopno-kyvné okná), materiálu (drevo, polyuretán), podľa ovládania (manuálne – rukou, zabudovaný elektrický pohon) a pod.

Odkvapové systémy:

Použitie odkvapového systému závisí od zvolenej strešnej krytiny – niektorí výrobcovia dodávajú spolu so strešnou krytinou aj „svoj“ odkvapový systém. Zákazník sa môže rozhodnúť, či si vyberie takýto odkvapový systém alebo systém od iného výrobcu. Samozrejme – poradíme Vám aj pri výbere odkvapového systému a zabezpečíme jeho dodanie podľa Vašich požiadaviek. Nami najčastejšie dodávaný odkvapový systém je značky KJG – je to vysoko kvalitný systém, ktorý spoľahlivo odvádza dažďovú vodu a nevyžaduje si takmer žiadnu údržbu.


Kam pokračovať?

 

Ak si stále nie ste istí,

skúste sa pozrieť na naše referencie. Máme za sebou množstvo realizovaných striech po celom Slovensku.

 

Ak máte záujem

o výstavbu novej strechy alebo o rekonštrukciu starej, veľmi radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Je to pre Vás výhodné – okrem pár minút Vášho času Vás to nebude stáť nič a Vy takto jednoducho získate cenovú ponuku na výstavbu/rekonštrukciu svojej strechy.

 

Ak máte akékoľvek otázky,

nejasnosti a pod., pokojne nás kontaktujte. Veľmi radi Vám na nich odpovieme, poradíme, prekonzultujeme...